Jaunumi

Aktuālākie izklaides industrijas un slavenību jaunumi tagad atrodami portālā Dzeltenais.lv

Pēc nelielas reorganizācijas digitālajā platformā ir atgriezies pikantais portāls Dzeltenais.lv, kas atspoguļo jaunākos un “skaļākos” notikumus izklaides industrijas nozarē un slavenību dzīvēs. Portāls piedāvā ieskatīties “glancētās” sabiedrības dzīvē un būt visu svarīgāko  notikumu epicentrā.

Dzeltenais.lv apkopo deviņas galvenās sadaļas, Aktuāli, Aculiecinieks, Filmas/seriāli, Foto/video, Izklaide, Politika, Skandāli, Sievietēm un Slavenības, kurās ko interesantu un noderīgu varēs atrast vidažādākie lasītāji. Portāls piedāvā jaunākās un aktuālākās ziņas par notikumiem Latvijā un ārzemēs.
 
Portāls sniedz iespēju ikvienam iesaistīties vietnes satura veidošanā, kļūstot par korespondentu un iesniedzot interesantus foto un video materiālus, kas atspoguļo sabiedrībā zināmu cilvēku ikdienu vai vēsta par kādu neparastu notikumu. Portāla redakcija izvērtē ikvienu iesūtīto ziņu un publicē interesantāko informāciju sadaļā Aculiecinieks.
 
Vēl viena interesanta un iedvesmojoša portāla komponente ir sadaļa Sievietēm, kas ik dienu tiek papildināta ar aktuāliem un interesantiem rakstiem par sieviešu veselību, skaistumkopšanu un citiem vērtīgiem jaunumiem, kas verētu būt noderīgi ikvienai sievietei. Portālā tiek publicēti arī Latvijas politiskās vides jaunumi un aktuālākie politiķu viedokļi sadaļā Politika.
 
Dzeltenais.lv piedāvā ērti un interaktīvi uzzināt jaunāko, aktuālāko un pikantāko informāciju par notikumiem Latvijā un pasaulē.