Par mums

Nacionālā Mediju Grupa ir strauji augošs interneta mediju tīkls, ko veido plaša spektra, dažādu specifikāciju interneta portāli, sākot no biznesa, turpinot ar sociālajiem, sporta un beidzot ar izklaides interneta resursiem. Piedāvājot visu aktuālāko informāciju, ērtu pieeju un neredzētus tehniskus risinājumus, NMG mediji izpelnījušies lietotāju atzinību.


Brīvā informācijas aprite un savstarpējā sadarbība gan mediju grupas iekšienē, gan arī ārpusē – ar uzņēmumiem, valsts iestādēm un citiem plašsaziņas līdzekļiem ļaus NMG nodrošināt visaptverošu un konkrētās auditorijas interesējošu mediju saturu, to nemitīgi atjaunojot un aktualizējot. Joprojām notiek darbs pie esošo mediju attīstīšanas un pilnveidošanas gan saturiski, gan arī tehniski, padarot tos lietotājiem maksimāli ērtus un noderīgus kā darbā, tā atpūtā.
 
Šobrīd kopējā NMG interneta resursu un to lapu sociālajos tīklos auditorija (reach) pārsniedz 2 000 000 (divus miljonus) interneta lietotāju mēnesī un tuvākajā nākotnē plānots šo skaitu vēl palielināt. Tā kā NMG sastāv no dažādu specifikāciju portāliem, tas padara auditoriju vieglāk segmentējamu, līdz ar to uzņēmumiem ir daudz vieglāk sev vēlamo ziņojumu ar reklāmas un publicitātes palīdzību nodot konkrētai mērķa auditorijai, tāpēc komunikācija ir daudz efektīvāka.
 
Par mediju saturu atbild "Latvijas Žurnālistikas centrs", reģ. nr. 40008244310. Tālrunis: 26901441 / e-pasts saziņai: info@lzc.lv / www.lzc.lv

Jaunumi