Jaunumi

NMG dod zaļo gaismu jaunam biznesa portālam – Tranzitbizness.lv

Turpinot neapstāties pie sasniegtā, Nacionālā Mediju Grupa (NMG) saviem lasītājiem piedāvā pilnīgi jaunu, specializētu, tranzīta un transporta nozarei veltītu biznesa portālu Tranzitbizness.lv, kas vienkopus sniedz visu jaunāko informāciju par tādām nozarēm kā auto, avio, dzelzceļš, ostas u.tml.
 
Lasīt vairāk

Darbu sāk jauns informācijas avots tieslietu jomā – portāls Tieslietas.lv

Pievēršot arvien lielāku uzmanību Latvijas tieslietu sistēmai un to pilnveidošanas iespējām, Nacionālā Mediju grupa (NMG) lasītājiem piedāvā jaunu, specializētu, tieslietām veltītu ziņu portālu Tieslietas.lv, kura mērķis ir nodrošināt apmeklētājiem interesantu, visaptverošu un noderīgu informāciju par tiesu aktualitātēm Latvijā un pasaulē. 

Lasīt vairāk

Veiksmīgu darbību uzsācis ziņu portāls “Dienas Ziņas”

Drīz būs pagājis gads kopš veiksmīgi darboties sācis Nacionālās mediju grupas (NMG) jaunākais neatkarīgais ziņu portāls “Dienas Ziņas”, kur sev interesējošo informāciju var atrast ikviens, kas vēlas izlasīt aktuālākās ziņas politikā, ekonomikā, kultūrā, medicīnā, izglītībā, sabiedrībā, izklaides industrijā vai citās jomās. Portālā ikviens atradīs sev interesējošo informāciju, foto un video ziņas par svarīgākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē.

Lasīt vairāk