Jaunumi

Darbu sāk jauns informācijas avots tieslietu jomā – portāls Tieslietas.lv

Pievēršot arvien lielāku uzmanību Latvijas tieslietu sistēmai un to pilnveidošanas iespējām, Nacionālā Mediju grupa (NMG) lasītājiem piedāvā jaunu, specializētu, tieslietām veltītu ziņu portālu Tieslietas.lv, kura mērķis ir nodrošināt apmeklētājiem interesantu, visaptverošu un noderīgu informāciju par tiesu aktualitātēm Latvijā un pasaulē. 

“Latvijā ir ļoti maz informatīvo resursu, kas būtu pievērsušies tieši tieslietu tēmai, taču uz ikvienu no mums attiecas šis temats, jo tiesību akti attiecas uz mums visiem. Tieslietas.lv, kur tiks atspoguļotas arī institucionālās norises Latvijas tiesību sistēmā, būs interesants portāls gan lasītājiem ar juridisko izglītību, gan tiem, kas studē tieslietas, kā arī sabiedrībai kopumā,” stāsta NMG vadītājs Alberts Jodis.
 
“Tieslietas.lv” sniedz iespēju ikvienam sekot un piedalīties diskusijā par Latvijas tiesību sistēmas pilnveidošanu, kā arī uzzināt visu par konkrētiem tiesību jautājumiem, topošiem likumprojektiem, aktuālākajām tiesvedībām un tiesību sistēmu. 
 
Lasītāji tiks informēti par notikumiem Latvijā un pārējo Eiropas Savienības valstu tieslietās, starptautiskajās tiesu institūcijās, skaļākajām tiesvedībām utt.
 
Nacionālā Mediju grupa ir strauji augošs interneta mediju tīkls, ko veido plaša spektra, dažādu specifikāciju interneta portāli, sākot no biznesa, turpinot ar sociālajiem, sporta un beidzot ar izklaides interneta resursiem. Piedāvājot visu aktuālāko informāciju, ērtu pieeju un jaunus tehniskus risinājumus, NMG mediji izpelnījušies lietotāju atzinību.