Jaunumi

Mārketinga un sabiedrisko attiecību portāls Alberts.lv atgriežas ar vēl vērtīgāku saturu un iedvesmojošāku dizainu

Pilna servisa mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūra Alberta Uzņēmumu Grupa ir pilnveidojusi un redizainējusi savu nozares portālu Alberts.lv, kas apkopo profesionālu un vērtīgu informāciju par mūsdienu mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību tendencēm, instrumentiem un to pielietojumu konkrētu uzņēmumu ietvaros. Portālā tiek publicētas arī Latvijas un ārvalstu aktualitātes, kas saistītas ar šīm nozarēm un kalpo par informācijas un iedvesmas avotu portāla lasītājiem un jomas speciālistiem.

Portālu Alberts.lv veido četras galvenās sadaļas – Latvijā, Ārzemēs, Mārketinga akadēmija un Reklāmparks, kas atspoguļo pilna spektra nozares informāciju, speciālistu vērtējumus un aktualitātes. Sadaļa Mārketinga akadēmija apvieno analītiskus, pamācošus un vērtējošu rakstus par mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību nozīmi. Savukārt salaļa Reklāmparks ir radīta, lai izvērtētu dažāda veida vides, video un drukāto reklāmu stiprās un vājās puses un rosinātu portāla lasītājus aizdomāties par to, kā reklāma var ietekmēt zīmola tēlu.

 

Jaunais portāla dizains ir daudz pārskatāmāks un pilnvērtīgāks. Ik dienas tas tiek papildināts ar jauniem, iedvesmojošiem attēliem, kas paspilgtina satura jēgu. Alberts.lv portālā tiek publicēti arī dažādi videomateriāli, kas uzskatāmi attēlo aktualitātes un kalpo par ērtu informācijas uztveres kanālu.

 

Alberta Uzņēmumu grupa ir mūsdienīga, dzirkstoša un unikālām idejām piepildīta pilna servisa mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūra, kas apvieno tradicionālos un inovatīvos mārketinga instrumentus. Aģentūras mērķis ir, izmantojot komandas pieredzi un profesionālus mārketinga instrumentus, izstrādāt nevainojamu tēlu ikvienam uzņēmumam vai personai. Vairāk par pašu aģentūru, tās sniegtajiem pakalpojumiem un mārketinga aktualitātēm Latvijā un pasaulē var uzzināt portālā Alberts.lv.