Jaunumi

Nacionālā mediju grupa atbalsta Latvijas ražotājus

Nacionālā mediju grupa (NMG) uzsākusi ciešu sadarbību ar biroju Latvijas produkts, kas piešķir Latvijā ražotiem produktiem kvalitātes zīmi, tādējādi veicinot produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā. 

NMG iestājas par vietējo ražotāju interesēm un atbalsta tos cīņā par publicitāti ar lielbudžeta ārvalstu investoriem. Mediji regulāri publicē Latvijas produkts sadarbības partneru aktualitātes, sasniegumus un aktivitātes, tādējādi tuvāk iepazīstinot sabiedrību ar vietējo ražotāju produkciju, to kvalitāti un priekšrocībām. Kā zināms, nepietiekamās publicitātes dēļ, vietējā ražojuma produkti nereti paliek nenovērtēti, un NMG vēlas šo situāciju mainīt.
 
Biroja Latvijas produkts projektu vadītāja Ieva Rozenberga ir augstu novērtējusi esošo sadarbību un atzinusi, ka, kopš publicitātes aktivizēšanas, ir manāmi paaugstinājies vietējo produktu patēriņš, un sabiedrība ir vairāk informēta par vietējo ražotāju sniegumu.
 
Kvalitātes zīme Latvijas Produkts tiek piešķirta produktiem lietošanai Latvijas teritorijā – Latvijas tirgum. Tā ir viegli pamanāma un atpazīstama zīme, kas norāda patērētājam uz precēm, kas ražotas Latvijā, ļaujot vietējiem iedzīvotājiem atpazīt un iegādāties pašmāju produktus.
 
Programma Latvijas zīmoli, kas tapusi sadarbība ar Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centru (LUAC), apvieno tādas kvalitātes zīmes kā Dabīgs Produkts, Latvijas Produkts un Quality Product of Latvia.