Jaunumi

Nacionālā mediju grupa atbalsta Valsts svētku akciju "Ietērpsim Latviju karoga krāsas!"

Izrādot savu piederību Latvijai, jau par tradīciju kļuvusi sarkanbaltsarkano lentīšu piespraušana pie apģērba valsts svētku laikā.18. novembra svētkus gaidot, kustība “Latvijas nākotnei” aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju iesaistīties akcijā “Ietērpsim Latviju karoga krāsās!”. 

Akcijas laikā ikvienam būs iespēja par brīvu saņemt sarkanbaltsarkano lentīti, kuru piespraust pie sava apģērba kā apliecinājumu, ka mūs vieno piederība Latvijai. Kustība “Latvijas nākotnei” aicina ikvienu patriotu iesaistīties – gan atbalstot, lai akcija varētu noritēt daudz plašākā mērogā, gan iesaistīties brīvprātīgi, palīdzot lentītes izplatīt Rīgā un reģionos.
 
Aicinājumam atsaukusies arī Nacionālā Mediju Grupa (NMG), kura svētku laikā ikvienu aicina aizdomāties, kā vairot pozitīvas emocijas un aktīvi līdzdarboties, lai spēcinātu nācijas vienotību un lepnumu par savu valsti. 
 
NMG piederošā medija Latvijas Nacionālais biznesa portāls “Bizness.lv” pārstāve Linda Upīte aicina ikvienu atbalstīt akciju un svētkus aizvadīt īpašās noskaņās. Viņa uzsver, ka piederība un lepnums par savu valsti jāizjūt ikvienam valsts iedzīvotājam un sarkanbaltsarkanās lentītes piespraušana pie apģērba ir patriotisks žests kā izpaust savu mīlestību pret valsti. “Domāju, ka ne tikai svētkos, bet arī ikdienā ikviena patriota pienākums ir godāt mūsu valsts simbolu – Latvijas valsts karogu, apliecinot, ka Latvija ir neatkarīga un unikāla valsts ar savu valodu, kultūru un tradīcijām,” uzsver Upīte.
 
Lai novērtētu iepriekšējo paaudžu veikumu, stiprinātu Latvijas sabiedrības saliedētību un veicinātu patriotisma un valstiskās piederības izjūtu, NMG aicina uzņēmumus un iestādes atbalstīt šo akciju. Visi kopā uzdāvināsim Latvijai visskaistāko dāvanu uz dzimšanas dienu – karoga krāsās ietērptu valsti.
 
Valsts svētku akcijas “Ietērpsim Latviju karoga krāsās!" atbalstam:
LATVIJAS NĀKOTNEI, reģ. nr. 40008182523
LV48HABA0551042668580, Swedbank