Jaunumi

NMG dod zaļo gaismu jaunam biznesa portālam – Tranzitbizness.lv

Turpinot neapstāties pie sasniegtā, Nacionālā Mediju Grupa (NMG) saviem lasītājiem piedāvā pilnīgi jaunu, specializētu, tranzīta un transporta nozarei veltītu biznesa portālu Tranzitbizness.lv, kas vienkopus sniedz visu jaunāko informāciju par tādām nozarēm kā auto, avio, dzelzceļš, ostas u.tml.
 
Tranzitbizness.lv ir portāls, kur ikviens atradīs aktuālāko informāciju par transporta un tranzīta nozari, tai skaitā uzzinās nozares uzņēmumu jaunumus, aktuālāko informāciju par kravu apgrozījumu izmaiņām, sabiedrisko transportu atlaidēm, izmaiņām likumos, kas saistīti ar transporta nozari, kā arī ekspertu viedokļus par tranzīta un transporta nozari.
 
“NMG turpina savu strauju attīstību un Tranzitbizness.lv ir nākamais, loģiskais solis, lai paplašinātu mediju grupu. Ņemot vērā, ka šāds samērā šauras specifikas portāls Latvijā ir kaut kas nebijis, mūsuprāt, tas būtu ļoti interesants visiem tiem, kuriem interesē transporta un tranzīta nozare, tai skaitā šīs jomas ekspertiem,” stāsta NMG vadītājs Alberts Jodis.
 
Tranzitbizness.lv sniedz iespēju ikvienam sekot un piedalīties diskusijā par tranzīta un transporta nozari, būt informētiem par notikumiem Latvijā un pasaulē, kā arī iepazīties ar ekspertu viedokļiem par šo jomu.
 
Nacionālā Mediju Grupa ir strauji augošs interneta mediju tīkls, ko veido plaša spektra, dažādu specifikāciju interneta portāli, sākot no biznesa, dienas ziņu, kultūras un beidzot ar izklaides interneta resursiem. Piedāvājot visu aktuālāko informāciju, ērtu pieeju un jaunus tehniskus risinājumus, NMG mediji izpelnījušies lietotāju atzinību.